Moje publikacje, wywiady, blog, występy publiczne…

Właściwie od samego początku mojej życiowej drogi związanej z winem jestem aktywna w świecie mediów i Internetu, angażując się w różnorodne projekty. A tak naprawdę wszystko zaczęło się od mojego bloga kulinarnego. To właśnie on stał się nośnikiem, na którym obecnie w miarę rozwoju dzielę się moją pasją do wina i kulinariów. Tutaj dzielę się zdobywaną sukcesywnie wiedzą a także udostępniam rozmaite przepisy, przystępnie podaną wiedzę o winie, notki degustacyjne (czyli co warto kupić, a czego niekoniecznie) i różne ciekawostki. Prowadzę również wideobloga w serwisie Youtube.


Przez tych kilka lat w branży napisałam sporo artykułów, które znalazły się w prasie branżowej oraz na popularnych portalach internetowych. Udzieliłam i udzielam nadal wywiadów, dzięki którym mam możliwość dotarcia do szerszego grona odbiorców.

Katarzyna Solańska w Radio Kraków

Miałam, i nadal mam, również przyjemność występować na scenach podczas prestiżowych wydarzeń winiarskich. Nieskromnie powiem, że moje prezentacje są znane z oryginalnego, przystępnego i ciekawego podejścia co sprawia zarówno mojej publiczności jak i mnie ogromną satysfakcję. To dzięki zaangażowaniu i podejściu wykraczającemu poza standardy jestem gościem na różnego rodzaju targach, festiwalach i konferencjach.


Organizuję również imprezy branżowe, pokazy, wydarzenia targowe związane z winem.