Miałam, i nadal mam przyjemność występować na scenach podczas prestiżowych wydarzeń winiarskich. Nieskromnie powiem, że moje prezentacje są znane z oryginalnego, przystępnego i ciekawego podejścia co sprawia zarówno mojej publiczności jak i mnie ogromną satysfakcję. To dzięki zaangażowaniu i podejściu wykraczającemu poza standardy jestem gościem na różnego rodzaju targach, festiwalach i konferencjach.


Poniżej znajdują się zdjęcia z niektórych moich wystąpień targowych:


22 listopada 2019 – Targi ENOEXPO, Kraków

Polska winem płynąca – degustacja przeglądowa – degustacja komentowana nowinek na polskim rynku winiarskim.


18 marca 2022, Targi Wino, MTP Poznań

Degustuj jak profesjonalista – warsztat Stowarzyszenia Kobiety i Wino (prowadzi Katarzyna Solańska) – warsztat praktyczny ma temat sztuki degustacji wina.


16-17 listopada 2022, Targi ENOEXPO, Kraków

Degustuj jak profesjonalista – warsztat praktyczny

Bąbelki tworzą klimat! – przegląd polskich win musujących i cydrów – bardzo przyjemnie a zarazem merytorycznie poprowadzona degustacja polskich bąbelków. Było wystrzałowo.

Dziki klimat na talerzu i w kieliszku – techniki łączenia win z potrawami – poza ogólnymi technikami łączenia win z potrawami i podstawami fizjologii smaku opowiedziałam o doborze win specjalnie do dziczyzny.


16-18 marca 2023, Targi Wino, MTP Poznań

Dwie prelekcje wygłosiła Katarzyna Solańska, wiceprezes Stowarzyszenia Kobiety i Wino. Pierwsza traktowała o profesjonalnie przygotowanym i prowadzonym serwisie wina. W drugiej, skierowanej do szerokiej publiczności, opowiadała o radości płynącej z degustacji. Nie skończyło się na teorii, bo prelekcja została wzbogacona o degustację prowadzącą wspólnie z publicznością.


29 marca 2023, Międzynarodowe Targi Eurogastro, Warszawa

Zasady doboru wina do potraw – krótka merytoryczna prelekcja mająca na celu zapoznanie uczestników z podstawami fizjologii smaku i mechanizmów doboru win do potraw.


26 sierpnia 2023, XVII Międzynarodowe Dni Wina w Jaśle

Wprowadzenie do wiedzy o winie – prelekcja na scenie głównej na rynku w Jaśle podczas XVII Międzynarodowych Dni Wina.