Serdecznie zapraszam do mojego Salonu Degustacyjnego na grupowe Warsztaty wiedzy o winie, podczas których zapoznacie się z podstawowymi elementami wiedzy o winie.

Warsztaty przeznaczone są dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę winem, a wraz z czasem będą chciały ją wraz z nami rozwijać.


Podczas warsztatów omawiamy elementy sztuki stołu związanej z winem, podstawy i zasady degustacji wina, jego przechowywania oraz doboru odpowiedniego szkła. Uczestnicy zapoznają się również z podstawowymi informacjami, które znajdują się na etykiecie i na tej podstawie będą swobodnie  i świadomie poruszać się pomiędzy ogromną ilością butelek wybierając te upragnione.

Następnie omówimy i oczywiście zdegustujemy 8 win z międzynarodowych szczepów winorośli i opowiemy o najpopularniejszych regionach ich występowania. Opowiemy także o sposobach produkcji wina.

Zagłębimy się także w zasady doboru wina do potraw i podpowiemy, jakimi regułami się kierować, aby wybory zawsze były trafione.

Na koniec Kursanci zapoznają się z wadami wina, na temat których wiedza jest niezwykle przydatna podczas potencjalnych reklamacji i zwrotów.

Co otrzymujesz?

1. Ciekawe, interaktywne zajęcia.
2. Autorski e-book do pobrania lub drukowany podręcznik
3. Słodki lub wytrawny autorski upominek „Do wina”.

Czas trwania: ok. 5 godzin

Minimalna ilość uczestników w przypadku terminu warsztatów ogłoszonego na stronie: 6 osób

Zbierz grupę min. 10 osób a dostosujemy termin szkolenia do Twoich indywidualnych potrzeb!


Potrzebujesz więcej informacji? Skontaktuj się ze mną TUTAJ.