Grupowe warsztaty wiedzy o winie

wesoła ekipa podczas degustacji wina

Serdecznie zapraszam do mojego Salonu Degustacyjnego na grupowe Warsztaty wiedzy o winie, podczas których zapoznacie się z podstawowymi elementami wiedzy o winie.

Warsztaty przeznaczone są dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę winem, a wraz z czasem będą chciały ją wraz z nami rozwijać.

Podczas kursu omawiamy elementy sztuki stołu związanej z winem, podstawy i zasady degustacji wina, jego przechowywania oraz doboru odpowiedniego szkła. Uczestnicy zapoznają się również z podstawowymi informacjami, które znajdują się na etykiecie i na tej podstawie będą swobodnie  i świadomie poruszać się pomiędzy ogromną ilością butelek wybierając te upragnione.

Następnie omówimy i oczywiście zdegustujemy 8 win z międzynarodowych szczepów winorośli i opowiemy o najpopularniejszych regionach ich występowania. Opowiemy także o sposobach produkcji wina.

Zagłębimy się także w zasady doboru wina do potraw i podpowiemy, jakimi regułami się kierować, aby wybory zawsze były trafione.

Na koniec Kursanci zapoznają się z wadami wina, na temat których wiedza jest niezwykle przydatna podczas potencjalnych reklamacji i zwrotów.

Co otrzymujecie?

1. Ciekawe, interaktywne zajęcia.
2. Autorski e-book do pobrania lub drukowany podręcznik
3. Pakiet 8 próbek wina o objętości 50 ml (w przypadku zajęć na platformie ZOOM).
4. Unikalny kod rabatowy uprawniający do 20% rabatu w sklepie Endorwina.pl.
5. Słodki lub wytrawny autorski upominek „Do wina”.

Czas trwania: ok. 5 godzin
Minimalna ilość uczestników: 6 osób
Spotkania odbywają się na platformie Zoom lub na żywo – możliwa jest hybryda.

Tutaj znajdziesz kalendarz wydarzeń w Salonie degustacyjnym. Wybierz termin odpowiedni dla siebie lub zbierz grupę min. 10 osób a dostosujemy termin szkolenia do Waszych indywidualnych potrzeb!

Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji  lub chcesz uzyskać indywidualną ofertę, skontaktuj się ze mną pisząc na adres: kontakt@k8k.pl lub zadzwoń +48 605 544 570

Podanie danych w powyższych polach oznacza akceptację naszej Polityki prywatności.