Hello World! – tak powitał mnie silnik, na którym będzie tworzony ten „blog”.

20161006_153229

Więc i ja odpowiadam: Witaj Świecie!

Po wielu namowach przyjaciół i znajomych postanowiłam uruchomić pierwszego w swoim życiu „bloga”. Co prawda prowadziłam już wcześniej (i prowadzę zresztą nadal – facebookowo) stronę Kate’s Kitchen, jednak jest ona raczej związana głównie z przepisami. Zabrakło mi na niej miejsca na felietony, recenzje i przemyślenia, nie do końca związane wyłącznie z instrukcją przygotowania pysznej sałatki.

Przyznam, że troszkę stresuje mnie wypłynięcie na szersze, a tym samym głębsze i bardziej niebezpieczne wody Internetu, ale przecież kto nie ryzykuje, ten nie ma (wg. mnie spełnienia, choć dokończeń tego powiedzenia jest wiele 🙂 ). Będzie to miejsce, w którym będzie można znaleźć wiele przepisów na posiłki, które święcą już triumfy nie tylko na moim stole, relacje z podróży (najczęściej kulinarne) ale też mnóstwo uwagi zostanie poświęcone zdrowiu, aktywności fizycznej, motywacji oraz takim zwykłym przemyśleniom i obserwacjom codzienności. Będą też recenzje rozmaitych restauracji, winiarni oraz festiwali – słowem: dla każdego znajdzie się coś miłego. Chciałabym również w niniejszym pamiętniku – bo takie przecież było pierwotne założenie i znaczenie słowa „blog” – dzielić się z Wami szczęściem (choć dla każdego jest ono czymś innymi) i pasją, gdyż są one dla mnie elementarnymi „cząstkami” naszego życia.

Być może ktoś z Was znajdzie u mnie inspirację i motywację do przeprowadzenia zmian w swoim życiu, a zapewne i ja wiele nauczę się od Was. I choć graficzna szata tego dziennika zapewne będzie jeszcze ulegała delikatnym zmianom, to już dziś zapraszam do śledzenia kolejnych wpisów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *